Výstavní úspěch

12.09.2023

Na mezinárodní výstavě psů FLORACANIS v Olomouci získala velmi krásná ocenění pro své hladkosrsté psíky majitelka chovatelské stanice Krasotka Moja, paní Michala Valentová, členka našeho klubu.

Se svou velmi nadějnou fenečkou KISS OF TENDER GRAN' BRILLIANTA zazářila na krásném 2.místě v závěrečné soutěži o Nejlepší štěně výstavy v konkurenci 17 štěňat ostatních plemen. V soutěži o Nejlepší dorost byla v užším výběru pěti plemen s fenkou ELITE PROJECT GLYA KAKAYA, z 25 psů vystavovaných plemen ve třídě dorostu a v soutěži o Nejlepší pár s psíky NEBESNYI KOLORIT LUCHESKO & ELITE PROJECT GLYA KAKAYA také byla v užším výběru pěti plemen z 11 párů vystavovaných plemen.

Gratulujeme! S velkou radostí sdílíme její výstavní úspěch. Hladkosrstých toyů není v Čechách mnoho a těší nás, když je takto úspěšně hladkosrstý ráz plemene prezentován.

res. BEST IN SHOW BABY
KISS OF TENDER GRAN' BRILLIANTA