Ohlédnutí za 2. klubovou výstavou

16.10.2023

Kamenné Zboží, malá vesnička nedaleko Nymburka s tradiční hospůdkou má sál s malovaným stropem zdobený rozetami. Hospůdka poněkud omšelá, ale s vlídným a ochotným personálem. Pro našich 25 posouzených psů a 25 lidiček byla velikost sálu trochu na hraně únosnosti.

Paní rozhodčí Olga Dolejšová vyhodnotila jako nejlepšího psa výstavy téměř dvouletého dlouhosrstého psa RANDEVU LASKOVAYA RUS (BIS,BOB, Klubový vítěz). Za Klubovou vítězku zvolila dlouhosrstou fenku DODDIE ZE ZLATÉ JALNY (BOS a KV). V hladkosrstém rázu nebyl klubový vítěz zadán.  Nejlepší veteránkou výstavy je fenka SMOKIE CHULLI BOHEMIA (BOV) a v hladkosrstém rázu byli za nejlepší vyhodnoceni pes LUCHESKO NEBESNYI KOLORIT (BOJ,BOB) a fenka GLYA KAKAYA ELITE PROJECT (BOS). Majitelům oceněných pejsků gratulujeme!

Všem přítomným patří díky za milé a přátelské setkání a také to, že jste mnozí vydrželi až do konce na závěrečné fotografování. Michale a Jirkovi Valentovým, Evě a Láďovi Křečkovým za fotodokumentaci pro klub a pro našeho hlavního sponzora Platinum Natural s.r.o.

Paní rozhodčí děkujeme za posouzení našich psíků a závěrečný pohled na naše plemeno.

Díky CHS Zlatý úsvit, CHS z Krchlebského dvora, CHS Linsey z Holic, CHS Krasotka Moja, CHS Olpemi, CHS Paradisso Toy, BARF Plzeň s.r.o. a NIKÉ rossete cockades a hlavnímu sponzorovi výstavy Platinum Natural s.r.o za sponzoring a pomoc při pořádání výstavy.