Podzimní setkání ruských toyů na Staré faře

Penzion Stará fara

Chržín 1, 27324 Chržín, Česko

Vážení přátelé,

přijměte pozvání na Podzimní setkání ruských toyů na Staré faře pro všechny členy klubu a příznivce plemene.

místo setkání:

Penzion Stará fara

Chržín 1, 27324 Chržín, Česko

termín:

15. října 2022 9.30 - 16.00hod

uzávěrka přihlášek:

25. září 2022 do 18:00 hodin

e-přihláška:

elektronickou přihlášku vyplňte zde >

důležité informace:

Ubytování a ceny najdete na stránkách penzionu  https://chrzin1.wixsite.com/starafara/akce

Je možnost ubytovat se již v pátek 14.října a případně setrvat dle vaší vůle i do neděle po domluvě s majiteli penzionu. V penzionu se běžně denně nevaří, ale podle počtu účastníků nám majitelé nějakou dobrotu připraví.  Ubytování si rezervujte přímo s majiteli dle nabídky volných pokojů. Množství stravy objednejte v přihlášce (bude jednotná).

Sebou si vezměte dobrou náladu, zvíře není podmínkou, skládací židle (pokud počasí dovolí, budeme venku), sáčky na exkrementy, pamlsky, máte-li i výstavní vodítko a vše, co uznáte za vhodné pro sebe a své čtyřnohé miláčky....

Hlavní program bude v sobotu. Zábava bude volná a seznamovací.

Dopolední program bude směřován na informace o plemeni jeho vlastnostech, zdraví a na základní péči o něj.

V odpoledním programu nabídneme

• pro zájemce o uchovnění poradenství k přípravě na bonitaci (nácvik předvedení pejska na stole i na zemi v postoji, kontroly zubů, měření kohoutkové výšky a vážení)
  • pro ostatní socializační hemžení a aktivizační zábavu

Přítomna bude naše kolegyně chovatelka a rozhodčí s aprobací na naše plemeno, paní Mgr.Rybárová

Pokud setrváte i přes noc do neděle další témata a náměty v sobotních večerních hodinách rádi probereme.

Těšíme se na vás 😊

PROSÍME NEBERTE S SEBOU HÁRAVOU FENEČKU

Všichni psi musí mít platnou vakcinaci.